home

Prodej náhradních dílů velkoobchodNabízíme prodej náhradních dílů pro všechny typy vozidel za bezkonkurenční ceny.


Pro autoservisy:

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Navštívíme Vás a náš obchodní zástupce s Vámi dohodne dodací a platební podmínky. Absolutní většinu náhradních dílů máme na našem skladě u Prahy, zbytek vždy do druhého dne ráno. Z našich poboček v Praze, ve Světlé nad Sázavou a v Lounech Vám zboží zdarma přivezeme, do ostatních lokalit ihned zašleme kurýrem.

Ceník:

K dispozici máme profesionální e-shop, na kterém se nachází více než 2 mil autodílů, které jsou skladem, nebo nejpozději do druhého dne. Všem necháváme otevřené i další položky v e-shopu jako jsou mazací plány, elektro schémata, katalog Laximo, /vyhledávání dle VIN/ atd. E-shop Vám dáme k dispozici i zkušebně pro porovnání cen. Ceny máme většinou bezkonkurenční, stačí se podivat. Ceny k naši značce AJG, která se řadí do středního segmentu, Vám rádi zašleme na požádání.

Výhody:

Autoservisům se kterými již spolupracujeme např. při čištění interiérů vozidel a tedy je známe, nabízíme vstupní výhody ve formě doplnění chybějícího vybavení jejich autoservisu, nebo slevy na vybrané druhy zboží. Novým autoservisům nabízíme dle jejich potřeb slevy, roční obratové bonusy, za které si potom mohou zpětně vybrat peníze, poukázky, nebo vybavení do jejich servisu.

Reklamace:

V reklamačním řízení od Vás přijmeme zpět reklamovanou věc a okamžitě Vám za ni vydáme novou. Sami si pak vadný díl vyreklamujeme u našeho dodavatele. U nás rozhodně nebudete čekat 30 dní na vyřízení reklamace. U nás nebudete čekat vůbec.


V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.AUTO JAGUAR GROUP s.r.o. © 2015