home

Prodej náhradních dílů maloobchodNabízíme maloobchodní prodej náhradních dílů pro všechny typy osobních vozidel a motocyklů.


Jak si koupit autodíl:

Protože většina zákazníků tápe v různých e-shopech a má velký problém si vybrat díl, který přesně potřebuje, rozhodli jsme se, že bude lepší se zákazníkem komunikovat a poradit mu s výběrem jeho dílu. Stačí nám tedy zavolat, nebo poslat email a my Vám ihned poradíme a doporučíme díl, který Vám bude vyhovovat a to jak kvalitou, tak i cenou. Při výběru dílu prosím nezapomeňte, že je třeba mít číslo Vašeho dílu, pokud ho již máte vymontovaný, nebo si připravte technický průkaz kvůli VIN a také přesné specifikaci Vašeho vozu, jako je rok výroby, KW apod.

Jak díl reklamovat:

Občas se stane, že i přes veškerou snahu zákazník zjistí, že mu autodíl nesedí např. rozměrově. V takovém případě nám tento díl pošlete zpět a my Vám souběžně ihned pošleme ten správný a poštovné již platit nebudete. Prodáváme pouze kvalitní autodíly a proto u klasické reklamace u nás nebudete čekat jako u konkurence měsíc na vyřízení. Díl Vám vždy okamžitě vyměníme za nový a vadný si pošleme k výrobci na reklamační řízení. Pokud se zjistí, že díl byl poškozen Vaši vinou, budeme po Vás samozřejmě požadovat zaplacení nového.

Jak si mohu díl vyzvednout:

Každý zakoupený dlíl si můžete vyzvednout na naši pobočce v Lounech, Jimlín 200, nebo Vám ho zašleme kurýrní službou druhý den na Vaši adresu. Ceny dopravy a způsoby placení naleznete na našem e-shopu ajg7.cz. Poštovné nad 5000,- Kč neúčtujeme.

Skladové díly:

Máme více než 2 miliony náhradních dílů skladem a ostatní vždy nejpozději druhý den ráno. Tím jsme schopni uspokojit každého zákazníka ve velmi krátkém časovém intervalu. Nabízíme všechny výrobce, tedy u nás si můžete vybrat jak levnější náhradní díl, tak i díly ve špičkové kvalitě. Rádi Vám zdarma poradíme a vybereme nejvhodnější variantu.


V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.AUTO JAGUAR GROUP s.r.o. © 2015