home

Prodej a dovoz automobilůPřivezeme Vám auto ze zahraničí dle Vašeho přání. Spolupracujeme s našimi partnery v Německu a Itálii.


Proč auto ze zahraničí:

Auta z Německa nebo Itálie prochází pravidelným servisem, jezdí po kvalitních silnicích a vzhledem k tomu, že spolupracujeme pouze s autorizovanými prodejci, máme záruku na ujeté kilometry.

Chci si objednat auto:

Předně nás kontaktujte a zadejte si parametry svého vozu, tedy značku, model, stáří apod. My pro Vás najdeme nejlepší nabídku a tu Vám zašleme. Pokud budete s nabídkou spokojeni, požadujeme složení zálohy ve výši 30 % z ceny vozu. Po složení zálohy Vám auto ihned přivezeme.

Jak to bude s doklady k vozu:

Veškeré formality k autu za Vás vyřídíme včetně stk a přihlášení v České republice. Celý dovoz včetně přihlášení bude od složení zálohy trvat maximálně jeden týden.

Jakou mám záruku na kvalitu vozu:

Pokud pomineme, že auta kupujeme pouze od autorizovaných dealerů, na každé vozidlo, které přivezeme, poskytujeme plnohodnotnou záruku jeden rok. V případě, že budete mít v průběhu prvního roku provozu s autem zásadnější problém (mimo např. prasklé žárovky apod.), necháme Vám ho zdarma opravit v našem smluvním autoservisu.


Pokud máte zájem o dovoz vozidla, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem.AUTO JAGUAR GROUP s.r.o. © 2015